Výroba

Charakteristické laserom rezané brány - ploty

Prvý dojem z Vášho domova je dôležitý. Chcete, aby Váš dom mal jedinečný, jednotný a harmonický vzhľad, ktorý bude ľahko rozpoznateľný z ulice?

Ak je Vaša odpoveď áno, tak ste na správnom mieste. Od návrhu až po realizáciu – Vašu bránu, plot, exteriérové alebo interiérové priečky, a ďalšie úpravy alebo architektné riešenia Vám vyrobíme a postavíme na kľúč.

Dokážeme zrealizovať akýkoľvek nápad!

Naším cieľom je dodať celému Vášmu domu jednotný vzhľad s jedinečným vizuálom.

Vyrábame ploty na mieru, kryty klimatizácií, terasové dekoratívne prvky, záhradné doplnky, priečky, kvetináče atď.

Vďaka CNC programu prispôsobenému potrebám zákazníka je možné kedykoľvek v budúcnosti opätovne vyrobiť výrobky na základe požiadaviek zákazníka, alebo akúkoľvek ďalšiu objednávku s rovnakým dizajnom a vzhľadom.

Príslušenstvo s rovnakými dizajnovými prvkami si môžete objednať aj po rokoch.

Ploty Deltako

Voliteľné materiály a povrchové úpravy

Štandardne používame 2 mm hliníkové plechy pre naše laserom rezané výrobky. Hliník je ľahký a odolný materiál voči korózii, takže je aj trvanlivý. Zvolená farba sa na povrch nanesie práškovou farbou podľa vzorky RAL*, ktorú si vyberie zákazník. Štandardne sa používa farba ANTRACIT.

Povrch výrobkov z oceľového plechu sa upraví základným antikoróznym zinkovaním a potom sa na ne nanesie konečná vrstva polyuretánovej farby alebo práškového laku vo Vami zvolenej farebnej škále RAL*. Štandardne sa používa farba ANTRACIT.

V prípade fólií Coretain sa nepoužíva žiadna povrchová úprava. Na povrchu týchto materiálov vzniká ušľachtilá hrdza, ktorá materiál dlhodobo chráni pred poveternostným vplyvom. Konečná farba materiálu vytvára zvláštny hrdzavý efekt, vďaka ktorému je jeho vzhľad jedinečný.

Naše výrobky môžeme vyrábať aj z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka zložitosti technológie ide o najnákladnejšie riešenie, ale vzhľad konečného výrobku je bezkonkurenčný. Povrch môže byť krásne leštený, kartáčovaný alebo lakovaný podľa RAL*.

Špeciálny materiál

Iné materiály – ak máte špeciálne požiadavky na materiál (iný kov, drevo, plast…), kontaktujte nás.

(*RAL farebná stupnica – štandardná stupnica farebných odtieňov)

Máte už interiérového dizajnéra, alebo architekta?

– Skvelé!
Sme otvorení vzrušujúcim výzvam, jedinečným výtvorom!

Radi spolupracujeme s kreatívnymi ľuďmi a vytvárame spoločné projekty s jedinečnými umeleckými riešeniami.

Ploty Deltako
Ploty Deltako

Kryty klimatizácií a iných vonkajších boxov

Naše kryty skriniek klimatizácií sa ľahko inštalujú a odstraňujú. Stačí uvoľniť skrutky, ktorými sú upevnené, a môžete ich odstrániť, aby ste mohli vykonať prípadný servis spotrebiča. Na pripevnenie k povrchu steny používame hmoždinky a robustné skrutky, preto váha krytu nezaťažuje skrytý spotrebič a ani neovplyvňuje jeho prevádzku.

Celému exteriéru dodáme spoločný vzhľad! Vzor použitý na klimatizačných boxoch môžete použiť na bránu, plot, plechový nábytok, alebo iné deliace prvky. Popustite uzdu svojej fantázii a podeľte sa s nami o svoje nápady, aby sme ich mohli zrealizovať.

Inšpiráciu nájdete v galérii obrázkov na našej stránke alebo na medzinárodných stránkach o interiérovom dizajne.

Prečo si vybrať Ploty Deltako?

Široký výber

Vyberte si z našej databázy z viac ako 1000 oficiálnych vektorových návrhov alebo prineste vlastnú grafiku a my vám vytvoríme produkt podľa Vášho želania.

Úplné prispôsobenie

Celý výrobný proces je vždy prispôsobený potrebám zákazníka.

Presnosť a kvalita

Vyspelé strojové vybavenie spoločnosti Ploty Deltako a znalosti jej technikov zaručujú vysokú kvalitu a technickú presnosť.

Poradenstvo

Spoločnosť Deltako pôsobí v stavebníctve už 12 rokov ako výrobca a dodávateľ. Požiadajte o naše bezplatné odborné poradenstvo. Kontaktujte nás.

Komplexné služby

Váš výrobok nielen vyrobíme, ale na požiadanie aj dodáme a nainštalujeme. Výstavba na kľúč na jednom mieste, bez "sprostredkovateľov", agentov alebo dopravcov, ktorí by proces predražili alebo spomalili.

Vysoká kvalita

Jedinečné výrobky prémiovej kvality za najlepšie ceny. Ploty Deltako - poskytujeme návrh, výrobu, výstavbu, servis a popredajné služby na jednom mieste.