Kontakt

Showroom

Deltako s.r.o.
Holanovo 24, 947 01 Hurbanovo
(časť Holanovo)
Slovensko

Telefón

Kontaktujte nás

FAQ - často kladené otázky

V pracovných dňoch je náš showroom otvorený od 8:00 do 16:30. Ak by pre Vás viac vyhovoval termín mimo otváracej doby, kontaktujte nás vopred a nájdeme vhodný čas pre obe strany.

Sú úplne postačujúce pre výrobu plotových prvkov, deliacich stien, krytov klimatizácií a iných dekoratívnych a dizajnových prvkov. Odolajú všetkým poveternostným podmienkam a nehrdzavejú.

Hlavnou zásadou plotov od Ploty Deltako je poskytnúť jedinečnosť. Vzhľadom na rôzne požiadavky, na veľkosť a design nie je možná prefabrikácia.

Z existujúcich vzoriek dizajnu dokážeme veľmi rýchlo vyrobiť výrobky prispôsobené požadovaným rozmerom.

Príslušenstvo, ako sú zámky, kľučky, motorové pohony a iné diely, pre našich zákazníkov neustále držíme skladom.

Na zabezpečenie bezpečnej dodávky výrobkov odporúčame, aby ich dodávali nákladné vozidlá od Poloty Deltako a aby ich montovali špecialisti našej spoločnosti.

Nenesieme zodpovednosť za škody vzniknuté vlastnou prepravou zákazníka, ktoré vzniknú počas prepravy do priestorov zákazníka.

Áno, toto je hlavný aspekt na vytvorenie spoločného vzhľadu Vášho domu, záhrady alebo brány.

Motívy, grafiky, sú k dispozícii vo vektorovom formáte v databáze plotov Ploty Deltako (rovnako sem sa umiestnia aj Vami prinesené grafiky). Bez ohľadu na veľkosť – od náhrdelníkov až po záhradnú pergolu – všetky výrobky môžu mať totožný dizajn, aký ste si vopred zvolili.

Prvým krokom je konzultácia, na ktorej prediskutujeme Vaše predstavy, požiadavky a spôsob ich realizácie.

Máme radi výzvy, pošlite nám svoju špeciálnu požiadavku.

Keďže každá výroba je jedinečná, aj cena je v každom prípade jedinečná.

Snažíme sa poskytovať najlepšie ceny bez kompromisov v kvalite.

Po navrhnutí a schválení projektu sa vyžaduje záloha vo výške 50% na predvýrobné prípravné práce a na samotnú výrobu.

Zostatok je splatný v deň doručenia.

Niektoré z našich výrobkov si samozrejme môžete bez problémov nainštalovať sami, či už ide o priečku, kryt klimatizácie alebo výmenník tepla, záhradný nábytok atď.

V prípade plotov a pergol je lepšie prenechať odbornú montáž na špecialistov od Ploty Deltako, ktorí plot nainštalujú profesionálne, s profesionálnym náradím, rýchlo a bez problémov.

V prípade takýchto nehôd si môžete objednať opravnú súpravu farby. Vo všetkých prípadoch sa na faktúre uvedie názov a kód farby použitej vo výrobnom procese, aby bolo možné ľahko identifikovať požadovaný odtieň. Na všetky plotové výrobky od Ploty Deltako sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu. Záručné opravy sú kryté spoločnosťou Ploty Deltako, ale nevzťahujú sa na poškodenie laku spôsobené fyzickým záťažom.

Práce odovzdané do výroby sú zvyčajne dokončené do 3 pracovných dní, vrátane laserového rezania a ohýbania a v mnohých prípadoch aj zvárania.

Lakovanie trvá 3-7 pracovných dní v závislosti od rozsahu. Dodanie a montáž trvá pár dní v závislosti od rozsahu prác.

Môžu sa vyskytnúť rušné obdobia, keď sa objednávky nahromadia, napr. v lakovni.

V takýchto prípadoch vždy včas informujeme našich zákazníkov.

Vždy sa snažíme dodržať čo najkratší čas dodania pri zachovaní kvality!